POSILOVÁNÍ • Anatomický průvodce - !!! Poslední 3 kusy !!!

Objevte kouzlo jedné z nejprodávanějších knih o svalovém tréninku,
které kdy byly vydány!

Prodáno více než 1.000.000 výtisků ve 22 jazycích!

Ojedinělá publikace mezi knihami o posilování! Prostřednictvím více než 400 dokonale provedených barevných ilustrací nahlédněte do nitra lidského těla v akci. Způsob popisu a detailní vyobrazení uvedených cviků vám umožní nový a netradiční pohled na posilování. Jednotlivé kapitoly se věnují postupně všem nejdůležitějším svalovým skupinám; zahrnují celkem 115 cviků pro paže, ramena, hrudník, záda, dolní končetiny, hýždě a břicho.

=====================================================================
Recenze zveřejněná na serveru ronnie.cz:
Posilování - anatomický průvodce
Štěpánka Flusserová • 31. 01. 2008
Začtěte se do ojedinělé publikace mezi knihami o posilování! Prostřednictvím více než 400 dokonale provedených barevných ilustrací nahlédněte do nitra lidského těla v akci. Způsob popisu a detailní vyobrazení uvedených cviků vám umožní nový a netradiční pohled na posilování. Jednotlivé kapitoly se věnují postupně všem nejdůležitějším svalovým skupinám - zahrnují celkem 115 cviků pro paže, ramena, hrudník, záda, dolní končetiny, hýždě a břicho.
Úspěšná publikace, kterou vám nyní představujeme, je souborem cviků uvedených do širších souvislostí - vysloužila si překlady do 22 jazyků a bylo prodáno již více než 1.000.000 výtisků!
Již při prvním otevření vás v úvodu zaujme socha antického reka, na němž jsou zřetelně vyobrazeny povrchové svaly zepředu, zezadu i z boku. Listováním publikací vás příjemně překvapí její perfektní přehlednost - v podbarvených rámečcích jsou u cviků zvýrazněny chyby v provedení a zdůrazněna rizika možného poškození právě cvičené struktury. Další, co přispívá k přehlednosti, jsou vřazené žluté listy, na nichž autor zmiňuje důležité informace, týkající se například anatomie dané oblasti, zdravotních aspektů a následků cviku, možného poranění zatěžovaných kloubů a svalů.
Každé z výše zmíněných partií (kapitol knihy) předchází obsah probíraných cviků, kterým nechybí nádherné ilustrace, na nichž máte možnost pozorovat cvičence obnaženého na sval, mnohdy až na kost. Svaly a další struktury lidského těla jsou při obrázcích popisovány v českém jazyce (popsáno je skutečně perfektně vše, co vidíte), celou knihu však uzavírá přehled anatomických pojmů, kde se dozvíte také jejich latinské ekvivalenty.
Nesmím zapomenout na barevná značení v úvodu každého cviku... Pro ještě větší názornost totiž autor začlenil také zařazení svalů do jednotlivých funkčních skupin, takže již podle výskytu dané barvy na první pohled vidíte, která svalová skupina se daného pohybu účastní.
Kniha působí celkově velice dobrým dojmem, přehledně, srozumitelně i pro laickou veřejnost, ilustrace jsou kvalitní a zřetelné. Maximálně pozitivně hodnotím zmínky o možných zdravotních rizicích a přetíženích, dávání cviků do širších souvislostí.

Přílohy

Náhled Informace o souboru
POS_reklama.pdf.pdf 1.22MB 174
POS_obsah.pdf.pdf 64.72KB 301

Specifikace

Vlastnosti knihy
Rozměry 19,5 x 25,5
Počet stran 144
Vazba brožovaná

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
  • 599 Kč
  • 539 Kč

    Ušetříte: 60 Kč

Podobné výrobky

Posilování ve fitness

Posilování ve fitness

Kniha se všeobecně zabývá pohybovou aktivitou ve fitness centrech. (Pozor, fitness není synonymum pr..

224 Kč 249 Kč Cena: 224 Kč

Karate

Karate

V této knize najdou začátečníci i pokročilí dobrého rádce, který kompaktním způsobem podává zajímavý..

269 Kč 299 Kč Cena: 269 Kč