Učebnice jazyka C ►SLEVA◄

  • Učebnice jazyka C ►SLEVA◄

Pokud to myslíte s jazykem C opravdu vážně, pak by vám Učebnice jazyka C neměla v knihovně chybět!
Výhodou této knížky je, že je to opravdu učebnice a ne manuál. Krůček po krůčku vás provede úskalími jazyka C a nabídne vám postupně stále širší pohled na možnosti, které vám jazyk C může poskytnout.
Kromě podrobného výkladu všech rysů jazyka C ilustrovaných na řadě příkladů se zde mimo jiné dočtete i o nejčastějších chybách, které dělají začínající programátoři. Také zde naleznete návody, jak psát přehledné programy nebo jak spolupracovat na velkém programu se svými kolegy bez rizika zbytečných nepříjemností.
Jestiže si sami naprogramujete všech asi 120 příkladů ze cvičení, pak můžete o sobě na konci této učebnice prohlásit, že jazyk C ovládáte na velmi dobré úrovni.


Ke knížce si můžete z přílohy zdarma stáhnout asi 350 kompletních odladěných programů. Jedná se o zdrojové soubory všech příkladů z knihy a všech vyřešených cvičení.
Upozornění: Balík zdrojových souborů je společný i pro 2. díl Učebnice jazyka C (2., 3. a 4. vydání). Tyto dvě knihy na sebe velmi úzce navazují!

Autor Ing. Pavel Herout (*1961) pracuje na katedře informatiky a výpočetní techniky Západočeské univerzity v Plzni. Zabývá se výukou softwarově orientovaných předmětů. Značné praktické zkušenosti s jazykem C získal jako spolutvůrce tří velkých projektů. Je autorem nebo spoluautorem několika skript a řady odborných knih, jejichž obliba je připočítána i tomu, že je v nich uvedeno něco víc, než bývá v manuálech – osobní praktické zkušenosti.


Důvod slevy: Kniha má lehce poškozenou obálku, nelze ji prodávat jako novou. Na praktické použití knihy vada nemá vliv.

Přílohy

Náhled Informace o souboru
uc1a2-priklady -ver3b.zip 173.99KB 22

Specifikace

Vlastnosti knihy
Vydání Dotisk 6. vydání
Rozměry A5
Počet stran 280
Vazba brožovaná

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
  • 229 Kč
  • 199 Kč

    Ušetříte: 30 Kč